SOCIAL MEDIA

 SOCIAL MEDIA

Jak już wiesz, jesteśmy odważni. I dlatego, jeśli Facebook nie jest dla Twojej marki, powiemy Ci o tym, nawet jeśli inni twierdzą inaczej. Zaproponujemy dopasowane do specyfiki Twojego biznesu działania w mediach społecznościowych. Ustalimy budżet reklamowy, potrzebny do osiągnięcia zamierzonych przez nas celów. I zadbamy o rozwijanie fabuły Twojej opowieści w odpowiednich społecznościach.

STRATEGIE KOMUNIKACJI

Social media to wciąż media, dlatego także tu, jak w każdym innym kanale, liczy się pomysł na komunikację. Stworzymy dla Ciebie strategię komunikacji w mediach społecznościowych i będziemy pilnować jej konsekwentnej realizacji oraz zgodności z ogólną strategią komunikacyjną Twojej marki.

 

PROWADZENIE KANAŁÓW

Prowadzimy komunikację w mediach społecznościowych, tworzymy angażujące treści, moderujemy dyskusje, organizujemy konkursy i akcje specjalne, pobudzamy aktywność odbiorców w społecznościowej rozmowie. Mamy efekty.

REALIZACJA I OPTYMALIZACJA KAMPANII REKLAMOWYCH

Rekomendujemy budżety w oparciu o estymowane zasięgi i optymalizujemy kampanie pod kątem kosztów dotarcia i celu, który chcesz osiągnąć.