20-lecie Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich

Jubileusz 20-lecia Centrum Leczenia Oparzeń im. dr Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich to wydarzenie ważne nie tylko dla pracowników placówki, ale również dla wszystkich pacjentów, którym w siemianowickiej oparzeniówce lekarze dali nową skórę i nowe życie.

Najważniejszym elementem obchodów 20 lat istnienia placówki była uroczysta gala w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, której organizację powierzono zespołowi Heroes.

Dla nas to jedna z najbardziej prestiżowych realizacji. Być częścią takiego wydarzenia to ogromny zaszczyt i prawdziwa przyjemność. Zaszczyt, ponieważ miałyśmy okazję dokładnie poznać historię miejsca, w którym wiedza człowieka w połączeniu z innowacyjną technologią czyni cuda. Przyjemność, bo bardzo lubimy i umiemy organizować eventy, zwłaszcza te z branży medycznej, z której część z nas wyrosła.

Gala jubileuszowa w Teatrze Śląskim zgromadziła blisko 250 gości – byłych i obecnych pracowników, przedstawicieli administracji państwowej oraz wszystkich, którzy wnieśli wkład w rozwój tego, jakże ważnego miejsca na medycznej mapie Polski. Wydarzenie było okazją do podsumowania historii i osiągnięć Centrum. W podróż sentymentalną przeniósł gości przygotowany specjalnie na tę okazję film, za którego scenariusz i produkcję odpowiadał nasz zespół. Spotkanie całego środowiska związanego z CLO było też idealnym momentem do wyrażenia wdzięczności wieloletnim pracownikom Instytutu oraz ludziom i instytucjom, które wspierają jego działalność. Osiem kategorii nagród, ponad 100 uhonorowanych osób, podziękowania i projekcje filmów, a wszystko to zgodnie z opracowanym przez nas scenariuszem wydarzenia, który sprawdził się co do minuty.

Galę uatrakcyjnił występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny z widowiskiem „A to Polska właśnie”, który zachwycał i wzruszał gości wydarzenia.

Nas zaś szczególnie poruszyły słowa Dyrektora Centrum Leczenia Oparzeń – Mariusza Nowaka, który , dziękując swoim pracownikom, porównał ich pracę do pracy tancerzy Zespołu Śląsk, na której spektakularny efekt składają się pasja, precyzja, ogromny trud i umiejętność współpracy. Tak też jest w przypadku pracy naszego zespołu i realizacji tego projektu.

Do zadań Heroes należała organizacja i koordynacja jubileuszowej gali oraz towarzyszącego jej wewnętrznego eventu dla pracowników CLO.

Po części oficjalnej, której atrakcją było widowisko „A to Polska właśnie” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, pracownicy Centrum Leczenia Oparzeń, kontynuowali obchody jubileuszu podczas kolacji połączonej z zabawą taneczną. Zespół Heroes, realizując kompleksowo usługę, odpowiadał również za tę część eventu.

ZADANIA:

  • opracowanie scenariusza wydarzenia uwzględniającego część rozdania nagród przez organy administracji państwowej, to jest Medale Prezydenta RP i Ministra Zdrowia,
  • opracowanie scenariusza oraz produkcja filmu jubileuszowego podsumowującego 20 lat działalności placówki,
  • projekt jubileuszowego logo i KV,
  • projekty i produkcja materiałów informacyjno – promocyjnych wydarzenia: zaproszenia, dyplomy, teczki, roll – up,
  • koncepcja i obsługa audiowizualna wydarzenia,
  • pomysł i kreacja giftów dla gości,
  • branding miejsca: recepcja, scena oraz oznakowanie obiektu,
  • współpraca z podwykonawcami i koordynacja zadań: teatr, firma cateringowa, konferansjer, hostessy, Zespół Śląsk.

ZADANIA:

  • zapewnienie obiektu do przeprowadzenia bankietu i koordynacja zamówienia,
  • zapewnienie odpowiedniej oprawy muzycznej wydarzenia – DJ, nagłośnienie i oświetlenie.