GRY MIEJSKIE I FABULARNE

GRY MIEJSKIE I FABULARNE

Pracę nad każdą z naszych gier zaczynamy od pomysłu. Do głównej idei w kolejnych etapach dołączamy niestandardowe narzędzia i materiały. Jeśli masz określony temat gry miejskiej, fabularnej lub szkoleniowej –  to świetnie. Jeśli potrzebujesz od nas propozycji scenariusza, mamy kilka historii, które wspólnie opowiemy!

GRY MIEJSKIE

Łódź, Kraków, Warszawa, Poznań, Gdańsk i… – każde miasto ma swoje tajemnice nieodkryte nawet przez rodowitych mieszkańców. Czy może być cos lepszego niż połączenie solidnej dawki wiedzy z grywalizacją? Wskaż nam teren do odkrywania, a my stworzymy historię, w którą wciągniemy uczestników gry.

GRY FABULARNE

Hotel? Kamienica? A może siedziba władz miejskich? Grę zaaranżujemy WSZĘDZIE! Odsuwamy ograniczenie, którym jest wyobraźnia, bo tej nam nie brakuje! Chcesz, aby dane miejsce zyskało nowe życie? Wystarczy odpowiedni scenariusz, aby zwykły pokój hotelowy stał się królewską komnatą lub aby ratusz miejski zamienił się w skarbiec cennych informacji, które mają pomóc w uwolnieniu ważnej osoby.

GRY SZKOLENIOWE DLA FIRM

Potrzebujesz pełnego pakietu szkoleniowego, w którego skład wchodzą zajęcia z trenerem, gra miejska oraz event integracyjny? A może organizujesz szkolenie i szukasz pomysłu, jak je uatrakcyjnić? Dobrze trafiłeś! Gry szkoleniowe to doskonała okazja, aby sprawdzić, jak teoretyczne podstawy zadziałają w rzeczywistej sytuacji. Zadania, które wykonują uczestnicy gry są dopasowane do tematyki szkolenia i konsultowane z doświadczonym trenerem.