EVENTY W ODLEWNI

EVENTY W ODLEWNI

Odlewnia to wyjątkowe, niebanalne miejsce na kulturalno-rozrywkowej mapie Łodzi. Nazwa obiektu nie jest przypadkowa, bowiem jest on usytuowany w Strefie Piotrkowska 217 w hali po dawnej odlewni niemieckiego emigranta z Czech, Józefa Johna (późniejsze Zakłady Strzelczyka). To miejsce z historią i klimatem pofabrycznej Łodzi, który możemy poczuć dzięki zachowanej cegle i surowemu wykończeniu z 1866 roku. To z pewnością wyróżnia Odlewnię na tle większości łódzkich miejscówek, dzięki czemu event w niej organizowany będzie miał niepowtarzalny charakter i atmosferę.

ZORGANIZUJ Z NAMI EVENT ODLANY NA MIARĘ

Event w Łodzi? Koniecznie! Jako partner Strefy Piotrkowska 217 organizujemy w hali Odlewni eventy oparte o nasze własne scenariusze oraz o brief klienta.

Posiadamy wyłączność na organizację w Odlewni w Łodzi eventów wg poniższych scenariuszy:

„Świat na talerzu” to event w formule kulinarnych warsztatów z wplecionym elementem niecodziennej rywalizacji, zwieńczonych imprezą taneczną. Podczas spotkania uczestnicy poznają tajniki kuchni świata, także tych reprezentowanych przez obecne w Strefie Piotrkowska 217 restauracje. Idealny na niezobowiązującą integrację, z której nikt nie wyjdzie głodny!

„zŁÓDZenie” to scenariusz imprezy integracyjnej, a także dla partnerów biznesowych oraz osób, które przyjechały do Łodzi gościnnie i chciałyby poznać miejsce, o którym nie przeczytają w dostępnym przewodniku turystycznym. Scenariusz zakłada poznawanie nieoczywistej historii kultowego dziś w Łodzi miejsca, poprzez zabawę i… zaskoczenie! Standardowy event z muzyką, cateringiem, tańcami, poprzez włączone weń zaskakujące elementy scenariusza, stanie się swego rodzaju podróżą, której każdy kolejny etap będzie przybliżał nas do odpowiedzi na zadane na początku imprezy, z pozoru banalne, pytanie: „Gdzie jesteśmy?”.

„Moc kobiet” – event szkoleniowy dedykowany kobietom. Nie jest to jednak zwykłe szkolenie, a spotkanie poświęcone tematowi bezpieczeństwa osobistego prowadzone przez byłych funkcjonariuszy izraelskich służb specjalnych. Nie, nie będziemy uczyć się samoobrony, magicznych ciosów czy chwytów. To bardziej miękkie spotkanie, podczas którego dowiemy się – bez straszenia – jak identyfikować zagrożenia w przestrzeni miejskiej, w skupiskach ludzkich i jak reagować, a przede wszystkim – jak ich unikać. Idealne spotkanie dla firm, które w swojej strategii mają wspieranie kobiet: ich kształcenia, rozwoju oraz dobrostanu.

Głodny szczegółów?

NAPISZ!